MHP’de sürpriz isim! Eğer aday gösterilirse yer yerinden oynar

MHP’de sürpriz isim! Eğer aday gösterilirse yer yerinden oynar
MHP’de sürpriz isim! Eğer aday gösterilirse yer yerinden oynar

 

MHP’ye sürpriz bir ziyaret geldi! Melih Gökçek ve Bedrettin Dalan gibi isimlerle siyaset kulislerini hareketlendiren MHP’de usta oyuncu Nuri Alço’nun Genel Merkez’e gelmesi kafaları karıştırdı.

Yaklaşan yerel seçim öncesi Melih Gökçek ve Bedrettin Dalan isimleriyle siyaset kulislerini sarsan MHP’de, Genel Merkez sürpriz bir ziyaretçiyi ağırladı. Türk sinemasında önemli bir yer edinen sanatçı Nuri Alço, MHP Genel Merkezini ziyaret etti ve Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ile görüştü.

BEDRETTİN DALAN TEKLİFİ REDDETMİŞTİ

2019 yerel seçimleri için geri sayım sürerken partilerin adaylarıyla ilgili her gün yeni bir isim konuşuluyor. AK Parti’yle yola çıktıkları Cumhur İttifakı yerelde yolda kalan MHP’de Melih Gökçek bombasının ardından yine parti kaynakları tarafından ortaya atılan eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Bedrettin Dalan ismi kulislerde dolaşmıştı. Dalan’ın “Aklımı peynir ekmekle yemedim” çıkışıyla adaylığı yalanlamasının ardından MHP Genel Merkezi sürpriz bir ziyaretçiyi ağırladı. Canlandırdığı kötü adam karakteriyle Türk sinemasında önemli bir yer edinen sanatçı Nuri Alço, MHP Genel Merkezini ziyaret etti ve Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ile görüştü.

“NEZAKET ZİYARETİ”

Sözcü’den Yavuz Alatan’ın haberine göre, görüşmenin nezaket ziyareti olduğu belirten Yönter ”Türk sinemasının duayen isimlerinden Nuri Alço ile Türk futbolunun yüz aklarından değerli hemşerim Ceylan Çalışkan ziyaretime geldiler, kendilerine teşekkür ederim” dedi.

“GAZOZ” REPLİĞİYLE MEŞHUR OLDU

”Soğuk bir gazoz ister misin yavrum” repliği ile akıllara kazınan usta oyuncu Alço, bu güne kadar yaklaşık 300’e yakın Yeşilçam filminde boy gösterdi. Kendisine ait fanları olan Alço’nun sinemada canlandırdığı karakterlerden ilham alan bir grup gencin kurduğu NARO (Nuri Alço Revival Organizasyon) adlı kuruluş, ”Çare NARO’da” diyerek Alço’nun adını duvarlara yazmaya devam ediyor.