YENİ ZELANDA DA OLAY OLDU,! NEDEN TÜRKİYE YE GÖZDAĞI VERİLMEK İSTENİYOR

YENİ ZELANDA DA  OLAY OLDU,! NEDEN TÜRKİYE YE GÖZDAĞI  VERİLMEK İSTENİYOR

Saldırganlardan tarrantın manifestosunda ki Türklerle ilgili bölüm. Türkiye'nin dünyayı saran islamofobinin merkezinde tuttuğu yeri apaçık gösteriyor, ve Türkiye'nin İslam dünyasındaki yerini Türklere bağlılının yer aldığı bölümde aynen şu ifadelere yer verilmiştir.  Topraklarımızda huzur içinde yaşayabilirsiniz size zarar gelmeyecek. Boğazın Doğu yakasında ama Boğazın Batı yakasında bir yerde yaşamayı denerseniz. Avrupa'ya gelirseniz sizi öldüreceğiz. Konstantinopolise gelir tüm cami ve minareleri yıkarız. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve kostantin Nepal hak edildiği gibi tekrar Hristiyan şehri olacak..

Düşünürler ki Müslümanları öldürürsek İslam biter. Bilmezler ki Dağ Taş islamdır Alem islamdır dönen Kainat islamdır. İnkar edenlere de de ki Yakında mağlup olacaksınız ve Cehenneme sürükleneceksiniz orası ne kötü bir kalacak yerdir (Ali İmran/12). 

Türkiye'den 16.587 kilometre öteden bir camiye terör saldırısı yapılıyor saldırı İslam'a aslında ama mesaj Türkiye'ye gönderiliyor. Neden diğer İslam ülkeleri varken biz Türkiye,? Çünkü biz unutsak da onlar unutmadı Bu millet bu devlet İslam dünyasının lideri ve kalesidir hem de son Kalesi.